Blog

21-23 listopada 2023 MOVIDA – “OPTYMALNA GOSPODARKA CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI I MATERIAŁAMI EKSPLOATACYJNYMI”

Kolejne wielkie wydarzenie skali światowej już za nami. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szóstej edycji Space Tech Expo Europe 2023 w Bremie. Było to wydarzenie, które stanowiło dla nas okazję do podzielenia się naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami w ramach największej w Europie imprezy B2B dla branży kosmicznej.

Space Tech Expo Europe to największa wystawa i konferencja dla branży kosmicznej w Europie, Wydarzenie to stanowiło dla nas okazję do spotkania się z potencjalnymi nabywcami i partnerami na rynku europejskim i światowym. Podczas targów mieliśmy okazję brać udział w warsztatach, uczestniczyć w pokazach na żywo, brać udział w wydarzeniach wspierających, w tym w Onboard Connectivity Summit i The Satellite Connectivity Summit.

Space Tech Expo Europe 2023 to nie tylko spektakularne wydarzenie, ale również unikalna okazja do pogłębienia wiedzy na temat aktualnych trendów, wyzwań i możliwości w dynamicznie rozwijającej się branży kosmicznej. Trzy etapy prezentacji stanowiły dla zespołu ATS integralną część tego doświadczenia, umożliwiając nam bardziej szczegółowe zanurzenie się w obszary, które nas najbardziej interesują. W trakcie tych prezentacji, eksperci branżowi dzielili się swoją wiedzą, dostarczając wnikliwych analiz i perspektyw na temat rozwoju sektora kosmicznego. Uczestnicy mieli okazję poznać najnowsze trendy, stawić czoła wyzwaniom oraz odkryć perspektywy rozwoju w obszarze kosmicznym.

Doceniamy fakt i dziękujemy organizatorom, że Space Tech Expo Europe 2023 nie tylko dostarczyło wiedzy teoretycznej, ale także stanowiło platformę dla konkretnych dyskusji i prezentacji. Konferencje branżowe oraz sekcja poświęcona Smallsats były miejscem, gdzie ponad 150 ekspertów o wysokim poziomie technicznym dzieliło się swoimi doświadczeniami i wizjami dotyczącymi całego łańcucha dostaw kosmicznych. Prelekcje i dyskusje obejmowały kluczowe aspekty techniczne oraz innowacje, które kształtują teraźniejszość i przyszłość kosmicznego rynku. To właśnie tu, wśród specjalistów, można było zgłębić tajniki nowoczesnych technologii i odkryć, jakie nowości niosą ze sobą dla przemysłu kosmicznego.

Space Tech Expo Europe 2023 stanowiło nie tylko miejsce prezentacji produktów i technologii, ale również interaktywną arenę do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów oraz budowania przyszłości kosmicznych innowacji. To wydarzenie bez wątpienia wpisało się w historię branży kosmicznej, inspirując nas do dalszego rozwoju i współpracy.