Blog

ATS dołącza do grona członków PAMMS

Advanced Technical Service dołącza do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Majątkiem Technicznym (PAMMS).

PAMMS jest inicjatywą zapoczątkowaną przez niezależnych specjalistów i managerów oraz wynika z braku krajowej organizacji zrzeszającej ekspertów w dziedzinie utrzymania ruchu i zarządzania majątkiem technicznym.

Wzorem PAMMS są profesjonalne stowarzyszenia, które są punktem odniesienia dla praktyków i wyznacznikiem nowych trendów.

Przystąpienie do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Majątkiem Technicznym daje nam możliwość uczestnictwa w spotkaniach tematycznych, wymiany doświadczeń oraz ciągłego doskonalenia świadczonych przez nas usług.

Jestem bardzo zainteresowany tym co przyniesie nasz udział w PAMMS. Inicjatywa stworzenia takiego miejsca, gdzie specjaliści będą mogli wymienić się wiedzą, doświadczeniem czy chociażby porozmawiać na tematy będące na topie w naszej branży była słuszna i zasadna i na pewno wniesie wiele wartości w naszą codzienna pracę. Obecne zainteresowanie i pozytywny odzew z rynku poświadczają tylko moje odczucia – mówi Tomasz Tkacz, Prezes ATS Sp. z o.o.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa poniżej link 

https://pamms.pl/zgloszenie/