Blog

ATS na XVII Multibranżowym Forum Utrzymania Ruchu

W dniach 10-11-12 października 2023 roku Warszawa stała się miejscem inspirujących dyskusji, wymiany doświadczeń i odkrywania innowacyjnych rozwiązań podczas XVII Multibranżowego Forum Utrzymania Ruchu. Wydarzenie, w którym ATS uczestniczy od kilku lat, jest nie tylko okazją do spotkania osób zarządzających obszarem Utrzymania Ruchu, ale także platformą do zdobywania wiedzy, czerpania inspiracji z najlepiej zarządzanych zakładów oraz poznawania efektywnych rozwiązań.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania był “Przemysł 4.0”, czyli adaptacja nowoczesnych technologii i innowacji w obszarze utrzymania ruchu. Koncentrowaliśmy się także na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w zarządzaniu UR, optymalizacji kosztów i procesów, a także efektywności energetycznej. Te tematy były głównym celem wielu dyskusji i prezentacji podczas wydarzenia.

Jednym z najbardziej oczekiwanych elementów forum były prezentacje nowych i interesujących studiów przypadków oraz omówienia wdrożeń i sukcesów związanych z zarządzaniem utrzymaniem ruchu. Uczestnicy mieli okazję dzielić się swoimi doświadczeniami, a także dyskutować nad sposobami rozwiązywania napotkanych trudności. W obliczu obecnych trudnych czasów, omawialiśmy również przewidywane wyzwania, jakie stoją przed branżą UR.

Nie zabrakło również praktycznych elementów tego wydarzenia. Tegoroczna edycja Forum pozwoliła uczestnikom na odbycie wizyty po pierwszym zeroemisyjnym budynku fabryki Danfoss Poland Sp. z o.o. To możliwość obcowania z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w praktyce, dostarczyła nam cennych doświadczeń i inspiracji.

XVII Multibranżowe Forum Utrzymania Ruchu po raz kolejny stało się dla nas nie tylko doskonałą okazją do nauki i rozwoju zawodowego, ale także do nawiązania nowych kontaktów i budowania relacji w branży. To wydarzenie na stałe wpisuje się w kalendarz wszystkich zainteresowanych tematyką utrzymania ruchu, stanowiąc doskonałe źródło wiedzy i inspiracji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz partnerom za udział i wspólnie spędzony czas. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Forum, która zapewne przyniesie jeszcze więcej wartościowych doświadczeń i pomysłów.