Blog

ATS Service na Targach MetalTech: Innowacyjność w Obróbce Metali

W dniach 23-25 stycznia 2024 roku jako ATS Service mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prestiżowych targach MetalTech, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo – Nadarzyn. W ciągu 3 dni wystawowych mieliśmy sposobność do eksploracji specjalistycznych maszyn do obróbki metali, odkrywania nowoczesnych rozwiązań z zakresu robotyki oraz nawiązywania inspirujących rozmów z ekspertami, skupionymi na przyszłości przemysłu obróbki metali.

Widok w Przyszłość: Technologie Obróbki Plastycznej Metali i Innowacyjne Rozwiązania

Targi MetalTech w Ptak Warsaw Expo to nie tylko okno na świat najnowszych trendów, ale również platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze przemysłowej obróbki metali. Nasi przedstawiciele uczestniczyli w dyskusjach dotyczących rozwoju sektora obróbki metali w Polsce. Jesteśmy zadowoleni z możliwości dzielenia się naszymi doświadczeniami oraz zdobywania nowych spojrzeń na dynamicznie rozwijający się rynek.

Biznesowe Spotkania i Sieciowanie: Warsaw MetalTech jako Hub Branżowy

Warsaw MetalTech to wydarzenie skoncentrowane na biznesie. W gronie uczestników znaleźli się producenci maszyn do obróbki metalu, dostawcy narzędzi i frez, eksperci w technologii skrawania, producenci urządzeń do spawania i lutowania, a także firmy oferujące usługi cięcia i gięcia metalu. Przedstawiciele ATS Service zgodnie podkreślają zadowolenie z obecności w tym elitarnym gronie, prezentując swoje usługi i wspierając rozwój branży.

Sukces i Plan na Przyszłość

Druga edycja targów MetalTech zgromadziła imponującą liczbę 5396 uczestników, z czego 342 pochodziło spoza Polski. 110 wystawców miało okazję zaprezentować swoje towary i usługi, tworząc atmosferę pełną inspiracji i nowych możliwości.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wspierają rozwój branży obróbki metali. Do zobaczenia za rok na kolejnym MetalTech!

#ATSservice #MetalTech #Innowacje #ObróbkaMetali #WarsawMetalTech #RozwójBranży