Blog

Hybrydowe Utrzymanie Ruchu

HUR wprowadziliśmy tę usługę na potrzeby obecnej sytuacji – mówi Tomasz Tkacz Prezes ATS. Covid wszystkim dał się we znaki: zwolnienia lub kwarantanny, optymalizacje kosztów, problemy z dostępnością materiałów eksploatacyjnych wszystko to spowodowało, że powstały zaległości w obszarze Utrzymania Ruchu.

W takiej sytuacji technicy nie są w stanie wykonywać czynności prewencyjnych wynikających ze strategii zarządzania majątkiem technicznym skupiając się głównie na daily business i odkładając prewencję na później, czyli nie do końca określony czas. Takie zarządzanie niesie za sobą długoterminowe niekorzystne konsekwencje, na które żaden zakład produkcyjny nie może sobie pozwolić.

Marta Pietrycha
Specjalista ds. komunikacji, Advanced Technical Services Sp. z o.o.

Optymalizacja kosztów jest naturalną reakcją firm na aktualną sytuację wywołaną pandemią. Te związane z utrzymaniem ruchu i zarządzaniem majątkiem produkcyjnym są jednymi z większych grup kosztowych w przedsiębiorstwach, dlatego też stają się łakomym kąskiem do cięć budżetowych

System, który promuje i wdraża Advanced Technical Services to HYBRYDOWE UTRZYMANIE RUCHU. System ten polega na rozdzieleniu utrzymania ruchu na dwa działy z czego jeden, zajmujący się serwisem prewencyjnym jest wykonywany i zarządzany przez firmę zewnętrzną. Rozwiązanie to pozwala utrzymać obecną strategię zarządzania majątkiem technicznym bez konieczności odkładania prewencji na później.

Wielu naszych klientów bardzo chwali sobie i decyduje się na takie rozwiązanie, gdyż zapewnia ono stabilność procesów bez konieczności zwiększania zatrudnienia w działach URmówi Wojciech Dudek – kierownik działu serwisu ATS.

Umów się na wycenę
tel: + 48 601 597 852
e-mail: handel@ats-service.pl