Blog

Mamy Diament Forbsa 2023 – YES YES YES

Diamentów można mieć wiele ale ten będzie dla nas wyjątkowy. Stało się. ATS dołączył do prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2023″.  Advanced Technical Services jako laureat Diamentów Forbesa, znalazł się wśród firm w kategorii największy wzrost wartości przedsiębiorstwa.

Ostatnie lata były pełne wyzwań, nie było łatwo ale jak widać zdaliśmy egzamin celująco. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się trafić do jednego z najbardziej prestiżowych rankingów, prowadzonych wśród polskich firm prywatnychpodkreśla Tomasz Tkacz prezes ATS.  Jest to dla mnie i naszego zespołu duże wyróżnienie, które zwiększa motywację do dalszego rozwoju oraz inspiruje do stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej.

Ranking Forbesa jest to coroczny, rzetelny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Tytuł „Diament Forbesa 2023” jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022″ opracowuje redakcja na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów, znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2016-2019, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.