Blog

MOVIDA masterclass 2023 – partner tematyczny ATS

Sukcesem zakończyliśmy spotkanie masterclass!

Movida masterclass był prawdziwym źródłem inspiracji i praktycznej wiedzy na temat efektywnego zarządzania projektami, zmianami i relokacjami w branży przemysłowej.

Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję zagłębić się w tematykę wyzwań i pułapek, z jakimi możemy się spotkać w tych dziedzinach. Tomasz Tkacz, Dyrektor Zarządzający Advanced Technical Services Sp. z o.o., podzielił się konkretnymi sposobami na skuteczne przeprowadzanie zmian i zaangażowanie odpowiednich działów w procesie przygotowania zmiany lub relokacji.

Ponadto, przykłady projektów z różnych branż, które omawialiśmy, pozwoliły nam lepiej zrozumieć, jakie są kluczowe aspekty prawidłowego prowadzenia projektu oraz jakie czynniki mogą wpływać na problemy i opóźnienia w trakcie jego realizacji.

Szczególną uwagę poświęciliśmy także działaniom poprzedzającym rozbudowę zakładu, analizując trudności związane z projektem, współpracą z biurem projektowym oraz kwestie prawne i logistyczne.

Wzbogacając naszą wiedzę praktyczną, odwiedziliśmy zakład SCPK SOHBI CRAFT POLAND w Łysomicach, gdzie trwa projekt rozbudowy. Ta wizyta połączona z licznymi zmianami layoutu i relokacjami parku maszynowego, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, była niezwykle pouczająca.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i organizatorom za potężną dawkę wiedzy i inspirację. Razem tworzymy przyszłość przemysłu!

💪🏭 #zarządzanieprojektami #zmiany #relokacja #przemysł #rozwoj #edukacja