Blog

Prelekcja online 16 – 17 luty 2021

W dniach 16 -17 luty 2021 roku Firma Advanced Technical Services Sp. z o.o. weźmie udział w wydarzeniu, którego tematem przewodnim jest optymalizacja kosztów i logistyka UR oraz działów technicznych w trudnych czasach.
Osobą reprezentatywną będzie Prezes Zarządu – Tomasz Tkacz, który opowie o ,,Optymalizacji kosztów utrzymania majątku produkcyjnego i okołoprodukcyjnego w czasach pandemii”.

Marta Pietrycha
Specjalista ds. komunikacji, Advanced Technical Services Sp. z o.o.

Optymalizacja kosztów jest naturalną reakcją firm na aktualną sytuację wywołaną pandemią. Te związane z utrzymaniem ruchu i zarządzaniem majątkiem produkcyjnym są jednymi z większych grup kosztowych w przedsiębiorstwach, dlatego też stają się łakomym kąskiem do cięć budżetowych

KLUCZOWE TEMATY

W czasie prelekcji zostanie poruszona problematyka optymalizacji kosztów utrzymania majątku produkcyjnego i okołoprodukcyjnego w czasach pandemii. Uczestnicy opowiedzą o skuteczności operacyjnej i finansowej działu utrzymania ruchu. Swoje doświadczenia opierają na bazie rozwiązań analitycznych. Kolejne kwestia to analiza ryzyka, bezpieczeństwo dostępności części zamiennych. Prelegenci omówią optymalizację kosztów ur, reguły utrzymania bezpiecznego STOCKU. Poruszony zostanie temat nowoczesnych narzędzi do zarządzania gospodarką magazynową części zamiennych ur/ zarządzanie artykułami typu C. Uczestnicy opowiedzą również o optymalizacji kosztów mediów technicznych. Ostatnia kwestia to zagadnienie kosztów i outsourcingu.

Jesteśmy w trudnych czasach, pandemia utrudnia nam realizację celów strategicznych, które wymaga jeszcze większego wysiłku i mądrego zarządzania. Na platformie eksperci przedstawią swoje spostrzeżenia oraz doświadczenia, które wydają się teraz szczególnie istotne. Uczestnicy to praktycy, przeznaczony jest więc czas na interaktywne dyskusje oraz skuteczny networking.

Więcej inf: https://movida.com.pl/node/2450