Blog

Dzielmy się wiedzą!

Dzielmy się wiedzą!

Tomasz Tkacz – dyrektor zarządzający ATS Service prelegentem na kolejnym prestiżowym webinarium PAMMS

W najbliższą środę 23 lutego zapraszamy na webinarium „Nowoczesny outsourcing, czyli „Hybrydowe Utrzymanie Ruchu”. Organizatorem jest PAMMS Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Majątkiem Technicznym – instytucja zrzeszająca osoby, przedsiębiorstwa oraz jednostki związane z dziedziną zarządzania majątkiem technicznym.

Tematyka

Zlecać czy robić to samemu? I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety jak i wady. Jednak ostatnie lata pokazują, że przedsiębiorstwa mają coraz to większe trudności z pozyskaniem wyspecjalizowanej kadry, a oczekiwania finansowe pracowników niejednokrotnie przekraczają możliwości finansowe przewidziane na przedmiotowych stanowiskach. I to jest jeden z kilku znaczących powodów dla których coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi zewnętrzne świadczone w tak zwanym modelu hybrydowym, które gwarantują stabilność pracy działów UR oraz ułatwiają sprawną realizację obsług planowych.

Prelegent

Tomasz Tkacz – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W latach 2008-2016 kierownik działu utrzymania ruchu w jednej z wiodących firm z branży lotniczej MTU Aero Engines Polska z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa. W tym czasie odpowiedzialny m. in. za serwis maszyn, infrastrukturę budynku oraz prowadzenie zmian layoutu. Od 2016 roku współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający w ATS – Advanced Technical Services firmie świadczącej usługi w zakresie relokacji i UR będącej członkiem PAMMS.

Termin i rejestracja

Data: 23 lutego 2023 r.
Godz. 19.30
Rejestracja na stronie: www.pamms.pl/zgloszenie
Po rejestracji przesłany zostanie link i indywidualny token z dostępem do webinarium.