O nas

Advanced Technical Services Sp. z o.o

Firma Advanced Technical Services z siedzibą w Rzeszowie jest dynamicznie rozwijającą się spółką świadczącą usługi z zakresu wsparcia technicznego zakładów produkcyjnych. Została stworzona i jest zarządzana przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie utrzymania ruchu, wywodzących się z branży lotniczej i automotive. Specjalizujemy się w relokacjach maszyn i linii produkcyjnych, serwisie maszyn oraz wsparciu technicznym w zakresie zarządzania UR.

Wiedza, zdobyte doświadczenie, umiejętności i pasja kształtują jakość świadczonych przez nas usług. Cechuje nas szybkość działania i otwartość na potrzeby klienta.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani mechanicy, elektrycy i automatycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w działach utrzymania ruchu w różnych branżach przemysłu co gwarantuje wysoką jakość prowadzonych przez nas prac, doradztwo w zakresie obsługi maszyn i profesjonalizm.

Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Firm “Dolina Lotnicza“. Jako jedyna firma świadcząca usługi Utrzymania Ruchu, relokacji maszyn i urządzeń, metrologii maszyn i procesów technicznych itd.