Blog

Relokacje maszyn w czasach pandemii

Pojawienie się koronawirusa dotknęło społeczności na całym świecie. Jego gwałtowne rozprzestrzenianie się wpływa na zdrowie pracowników, ciągłość działania firm i światowy rynek gospodarczy. Pandemia dotknęła każdą branżę, nie ominęła również nas.

Mimo, iż obecna sytuacja kryzysowa przesłania bieżącą ocenę działania, w przyszłości przedsiębiorcy będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy i w jaki sposób poradzili sobie z pojawiającymi się wyzwaniami oraz jakich dokonywali wyborów.

Marta Pietrycha
Specjalista ds. komunikacji, Advanced Technical Services Sp. z o.o.

Jako firma trzymamy rękę na pulsie – zapewnia dyrektor ATS ds. relokacji Artur Biskup,

Gromadzimy aktualne i dokładne informacje z zaufanych źródeł, przestrzegamy zasad. Co ważne, budujemy poczucie bezpieczeństwa wśród pracowników, nie pozwalając na rozpowszechnianie się paniki. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do rygorów w Polsce i za granicą, no i jesteśmy dostępni.

Koronowirus jest bolączką każdej instytucji. Firma ATS przestrzega przepisów, podchodzi rygorystycznie do procedur. Na czas realizacji projektów pracownicy zobowiązani są do noszenia maseczek, rękawic, zapewnione są płyny do dezynfekcji, pracownicy wysyłani są na testy.

Dostosowujemy swoje działania do zaistniałej, zmiennej każdego dnia sytuacji.

ORGANIZACJA pracy w całej firmie NIE ULEGŁA ZMIANIE. Pracujemy! Relokujemy!